לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 077-9974772

עו”ד דיני משפחה

h

מה מייחד עורך דין העוסק בדיני משפחה וכיצד לבחור את המתאים והנכון ביותר עבורכם בישראל עמוסת עורכי-הדין?

הליך הגירושין עוסק בדיני נפשות ובכך, שונה הוא באופן מהותי מתחומים משפטיים אחרים. לתוצאה המשפטית השלכות רגשיות עמוקות מאוד ואין המדובר רק בעניין משפטי – כלכלי.

עו”ד דיני משפחה טוב הוא עורך דין אשר יודע כיצד לקדם את הליך הגירושין בצורה יעילה מחד וברגישות והבנה, מאידך.

מקצועיותם של עורכי דין המתמחים בדיני גירושין, נמדדת למעשה בשני פרמטרים שונים: המומחיות המשפטית והיכולת לנהל את ההליך בצורה הרגישה והקלה ביותר עבור הלקוח.

הידע המשפטי

עורכי דין העוסקים בדיני משפחה, מתמחים בדרך כלל בתחום זה באופן ספציפי ואינם מטפלים בנושאים משפטיים אחרים.

תיקי גירושין מהווים נתח גדול מעבודתם של עורכי דין למשפחה, כאשר עליהם להכיר היטב את הקשיים המקצועיים שבהליך הגירושין ובראשם, מרוץ הסמכויות.

בישראל, ישנן שתי ערכאות שונות, בעלות סמכות מקבילה לדון בענייני גירושין: בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני.

מדובר בשתי ערכאות בעלות השקפות שונות ולפיכך, על עו”ד דיני משפחה לבחון, בכל מקרה, את הערכאה המתאימה ביותר. למותר לציין כי ישנה חשיבות גדולה מאוד ללוח הזמנים, היות שהסמכות נקבעת על פי הראשון בזמן.

דיני הגירושין הוא תחום דינאמי מאוד ולעיתים קרובות, ניתן לראות שינויים בעמדת הפסיקה לגבי נושאים שונים. עו”ד דיני משפחה, חייב להיות בקיא בכל ההלכות המשפטיות ובשינויים בחקיקה, אם ישנם.

הפן הרגשי של הליך הגירושין

עו”ד דיני משפחה טוב, חייב להיות בראש ובראשונה, מומחה בדיני משפחה ולהכיר את דיני הגירושין, היטב. הבקיאות המשפטית היא קריטית לטיפול מוצלח ומקצועי בתיק הגירושין.

כמו כן, עורכי דין העוסקים בתחום זה, חייבים לפעול תחת ההבנה כי לכל תוצאה משפטית בהליך, יש השלכה רגשית עמוקה מאוד על הלקוח.

אי לכך, עו”ד דיני משפחה צריך לדעת לזהות את המטרות העיקריות של הלקוח, מהם הנושאים החשובים לו ביותר ולעשות את המיטב, על מנת להשיג מטרות אלו.

מטבע הדברים, נושא המשמורת, הוא הנושא הטעון ביותר במסגרת הליכי גירושין. עו”ד דיני משפחה, חייב לפעול בחוכמה ובשיקול דעת בנושא זה, על מנת שהלקוח יזכה בהסדר משמורת טוב.

לתוצאה המשפטית בעניין זה, משמעות רגשית אדירה עבור הצדדים, כאשר לא פעם ישנו פער בין הרצון של הלקוח לבין המצב המשפטי.

עו”ד דיני משפחה טוב יגשר על פער זה, כמיטב יכולתו וינהג בהבנה וסובלנות כלפי הלקוח.

עו”ד דיני משפחה – התאמה אישית ללקוח

עו”ד לגירושין טוב, הוא עורך דין מקצועי. מדד זה של מקצועיות, כולל שני פרמטרים: בקיאות משפטית ורגישות ללקוח.

הידע המשפטי הוא קריטי לניהול הליך מוצלח והרגישות ללקוח, חשובה מאוד בשל המשמעות הרגשית של התוצאות המשפטיות.

ניהול הליך גירושין יעיל תלוי רבות בהתאמה שבין סוג ההליך לבין הלקוח:

1. פנייה לערכאות השיפוטיות : עו”ד דיני משפחה טוב יודע לאבחן האם מדובר בתיק גירושין שיש לנהלו במסגרת הערכאות השיפוטיות, או שניתן לנהלו מחוץ לכותלי בית המשפט/ בית הדין.

2. בית משפט או בית דין : בחירה נכונה בין בית המשפט לענייני משפחה לבין בית הדין הרבני, היא קריטית לקבלת התוצאות המשפטיות הרצויות.

3. הליך של גישור : במקרים רבים, אפשר להימנע מהתדיינות בערכאות ולהגיע להסדר גירושין בהסכמה, אם באופן עצמאי ואם במסגרת של גישור. כך, מגיש עו”ד דיני משפחה את הסכם הגירושין לאישורה של אחת מן הערכאות ובכך יבואו ההליך לסיומו.

עו”ד דיני משפחה טוב הוא עורך דין מקצועי, המומחה לדיני משפחה, אשר יודע כיצד לנהל את ההליך בצורה היעילה ביותר אך בד בבד, ברגישות והבנה כלפי הלקוח.

עו"ד לימור מסר: "תחושת האחריות כלפי לקוח שפנה אליי לצורך ייצוג משפטי בהליך גירושין והפקיד בידי את האינטרסים החיוניים ביותר שלו היא "כוכב הצפון" שמנחה אותי לכל אורכו של ההליך המשפטי. הניסיון שרכשתי במהלך השנים הרבות שאני עוסקת בייצוג בהליכי גירושין מאפשרים לי לנווט את הלקוח לאורך ההליך עד לסיומו בתוצאה משפטית מיטבית, שתאפשר לו לשים את הליך הגירושין מאחוריו, ולצאת לדרך חדשה"
פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: דגל.אין במאמר זה ובאתר רוצה להתגרש בכלל משום המלצה, דעה משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; יחד עם זאת, התוכן באתר רוצה להתגרש לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש להבין שמידע משפטי מטבעו מתיישן. מבקר שבוחר להסתמך על האמור באתר רוצה להתגרש עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!
2 h
פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: עץ.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2, תל אביב טלפון: 077-9974772
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 077-9974772

מידע חשוב נוסף