לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 077-9974772

הסכמי הגירושין היקרים של המפורסמים

h

זוגיות אינה עניין זול במיוחד ובייחוד כאשר לא עלינו הזוגיות מתפרקת, אז אנשים עשויים למצוא את עצמם בתהליך גירושין. אף אחד לא מאמין אבל תהליך גירושין עולה הרבה מאד כסף. מה כוללים הסכמי גירושין? מה החשיבות של הסכמי ממון.

הסכמי הגירושין היקרים של המפורסמים

מהם הסכמי גירושין

בשנים האחרונות לא מעט זוגות בוחרים להיפרד בדרכים לא ידידותיות במיוחד המלווים בכעסים ורגשות זעם. פרידות מסוג זה מותירות צלקות בקרב בני הזוג. אם יש ילדים, הדרך לגירושין עשויה להפוך לארוכה במיוחד. לפיכך, הסכמי גירושין נועדו לפתור את הבעיות ולאפשר לבני הזוג להיפרד בדרך טובה.

כך הדברים מתנהלים אולי אצל אנשים שמנהלים קריירות פחות תובעניות, אבל לא אצל  מפורסמים הנאלצים לחלוק את מצבם הפרטי וחיטוט בחשבון הבנק מעל דפי העיתון או האינטרנט ונאלצים לחתום על הסכמי גירושין יקרים יותר מתוקף הונם הרב. כאשר רופרט מרדוק, איל התקשרות הגדול בעולם, למשל, חתם על הסכם גירושין אשר במסגרתו חויב לשלם לרעייתו אנה מרדוק, עיתונאית אוסטרלית שעבדה בעיתון דיילי טלגרף בעלותו של מרדוק, לא פחות מאחד נקודה שבעה מיליארד דולר לא פחות ולא יותר.

פנייה לייעוץ אישי


כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: כוכב.

מה כוללים הסכמי גירושין

זה נשמע משונה, אבל גם אנשים מפורסמים מנהלים הסכמי גירושין בדיוק כמו שאר אוכלוסיית העולם. הסכמי גירושין מתייחסים לשני תקופות: לתקופה לפני מסירת הגט ולתקופה הבאה לאחריה.

• לפני מסירת הגט: בכל הקשור לתקופה הראשונה, הסכמי גירושין צריכים לקבוע כיצד יחולק הרכוש של בני הזוג, מהו שיעור המזונות שישולמו לאישה ולילדים ומהם כוללים הסדרי הראייה.

• לאחר מתן הגט:בכל הקשור לתקופה לאחר מתן הגט, הסכמי גירושין צריכים לציין את שיעור המזונות, וכן השתתפות בהוצאות שונות, נושא חינוך הילדים וכן לקבוע הסדרי ראייה קבועים. בנוסף לנושאים האלו, בעת חתימה על הסכמי גירושין כדאי לכלול גם כל נושא שעשוי לעורר מחלוקות בין בני הזוג.

כדי להבטיח שהסכם הגירושין יצא לפועל בצורה הטובה ביותר, יש לפנות לגורם מוסמך ולהפקיד את ההסכם בידי גורם משפטי מקצועי שיבחן את חוקיות המסמך ויכלול בו את כל הסעיפים המבוקשים על מנת להביא לסיום הנישואין. בצורה הזו ניתן להביא לסיום הנישואין בצורה יפה.

אם לרוב הגברים הם אלו שנאלצים לשלם כספים רבים במסגרת הסכמי גירושין, אז במקרה של מדונה ( או אסתר כפי שהיא מעדיפה להיקרא בימים האלו), הזמרת שהתגרשה מבעלה הבמאי גאי ריצ’י, נאלצה לשלם ולא מעט על מנת להביא לסיום הנישואין. למרות שהוא אינו היה מעוניין לקבל את כספה, בית המשפט חייב אותה לשלם סכום על סך 92 מיליון דולר, מה שגרם לו לתדהמה מוחלטת. במצבים כאלו ניתן לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין אשר בקיא בכל ההיבט המשפטי ויש ביכולתו לסייע לבני הזוג לסיים את התהליך בצורה טובה.

מדוע לערוך הסכמי ממון

הסכמי ממון הם הסכמים המגנים על הרכוש של שני הצדדים ולכן לא מעט זוגות חותמים עליהם לפני הנישואין על מנת שבמקרה של גירושין, הם לא יצאו מופסדים וללא רכוש.במהלך תקופת הנישואין בני זוג לא ממש מעוניינים לעסוק בסוגיות שונות המפריעות לחיי האהבה שלהם, אך הבחירה לא לערוך הסכם ממון עשויה לגבות מחיר יקר במקרה של גירושין.

אבל זה מה שבדיוק קרה לבמאי הסרטים הפופלרי סטיבן שפילברג שבין סרטיו המצליחים ניתן למנות את רשימת שינדלר ואי.טי. כאשר שפילברג פגש את השחקנית איימי איירבינג הוא היה בטוח שהם הולכים להחזיק מעמד לנצח, אך המציאות הוכיחה אחרת ולאחר ארבע שנים הם נפרדו. כקלף מנצח שלף שפילברג את הסכם הממון עליו חתמו השניים, אך גילה לתדהמתו כי הסכם הממון אינו נחשב בבית המשפט,כי השניים חתמו עליו על מפית ולא על נייר רגיל, מה שגרם לשפילברג לאבד לא מעט מכספו.

לפיכך, ישנה חשיבות רבה לערוך את הסכם הממון בנוכחות עורך דין שיטפל בכל הנושא וכך יהיה ניתן לסיים את התהליך בצורה טובה.

עו"ד לימור מסר: "תחושת האחריות כלפי לקוח שפנה אליי לצורך ייצוג משפטי בהליך גירושין והפקיד בידי את האינטרסים החיוניים ביותר שלו היא "כוכב הצפון" שמנחה אותי לכל אורכו של ההליך המשפטי. הניסיון שרכשתי במהלך השנים הרבות שאני עוסקת בייצוג בהליכי גירושין מאפשרים לי לנווט את הלקוח לאורך ההליך עד לסיומו בתוצאה משפטית מיטבית, שתאפשר לו לשים את הליך הגירושין מאחוריו, ולצאת לדרך חדשה"
פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: רכב.אין במאמר זה ובאתר רוצה להתגרש בכלל משום המלצה, דעה משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; יחד עם זאת, התוכן באתר רוצה להתגרש לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש להבין שמידע משפטי מטבעו מתיישן. מבקר שבוחר להסתמך על האמור באתר רוצה להתגרש עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!
2 h
פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: דגל.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2, תל אביב טלפון: 077-9974772
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 077-9974772

מידע חשוב נוסף