לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 077-9974772

אודות עורכת הדין לימור מסר

h

עוה”ד לימור מסר, בעלת תואר ראשון במשפטים LL.B בהצטיינות, הנה מקימת המשרד בשנת 2003 ,לאחר הסמכתה ובמהלך השנים עברה עו”ד לימור מסר השתלמויות תעודה רבות בתחום הגירושין והירושה בישראל ובחו”ל. עו”ד לימור מסר מנהלת את פורום דיני המשפחה באתר הפורומים המשפטיים.

אודות עורכת הדין לימור מסר

משרד עו”ד לימור מסר הנו משרד בוטיק עו”ד ונוטריון המתמחה בדיני משפחה וירושה. המשרד, שהוקם בשנת 2003, מחויב לייצוג משפטי מן המעלה הראשונה, ומספק ייעוץ משפטי מתוך כבוד לפרטיות, לסודיות ולרגישות של ענייני משפחה של כל אחד מהלקוחות. המשרד מציע גישה אנושית לכל לקוח, בכל שלבי ההליך המשפטי. כל לקוח קטן כגדול , זוכה ליחס אישי ומסור, ולטיפול מוקפד ובלתי מתפשר.

הצלחת המשרד בטיפול בלקוחות בעלי פרופיל גבוה ואף ציבורי, נובעת מגישתו הייחודית של המשרד, הנותן טיפול אישי ומקצועי לכל לקוח באנושיות, רגישות ומקצועיות בדרגה הגבוהה ביותר.

לעו”ד מסר ניסיון רב והתמחות במאבקי משמורת מורכבים ורגישים במיוחד, כמו כן מתמחה המשרד בהסדרי שהות, תביעות הגירה של ילדים לחו”ל, תביעות להעתקת מקום מגורים של ילדים ברחבי ישראל, מזונות ילדים, מזונות אישה, ירושה, אפוטרופסות וכיוצא בזה. כמו כן, למשרד ניסיון רב בטיפול בתיקי גירושין מורכבים, לרבות כאלה הנחשבים כתיקים “אבודים”.

למשרד מיומנות גבוהה ביותר בניהול משא ומתן וניסוח הסכמי ממון טרום נישואין, במהלך הנישואין וכן הסכמי גירושין בעל מורכבות משפטית וכלכלית.

מעבר לנושאים אלו, משרד עו”ד לימור מסר עוסק בסכסוכים משפחתיים מסוגים שונים, בענייני אפוטרופסות, בענייני ירושה ומחלוקות משפחתיות אחרות.

למשרד עו”ד לימור מסר, ניסיון רב בהופעה בכל הערכאות הדיוניות, לרבות הופעות רבות בביהמ”ש העליון , בבג”צ, ובביה”ד הרבני הגדול בירושלים.

עו”ד לימור מסר מנהלת הליכי גישור במשרד, תוך רגישות ושימוש בידע וניסיון שצברה במהלך השנים ותוך שימוש בדרכים יצירתיות לפתרון המשבר והגעה להסכם כולל בדרכי שלום.

עו”ד לימור מסר מתחייבת לספק טיפול אישי ומענה יעיל גם מעבר לשעות העבודה המקובלות, תוך שימת דגש על תחושת הביטחון של הלקוח השרוי לעיתים קרובות במצוקה רגשית.

עו”ד לימור מסר עובד בשיתוף פעולה עם מומחים נוספים המשלימים את מעטפת הייצוג כגון: פסיכולוגים, חוקרים פרטיים, יועצים פיננסים ופנסיונים, יועצים זוגיים, מגשרים ועוד, כאשר השימוש והצורך בהם מותאם לכל לקוח על פיו צרכיו ומצוקותיו האישיים, כך שיאפשרו לו להתמודד טוב יותר עם ההליכים המשפטיים ולבנות את עתידו באופן שימקסם את שאיפותיו ורצונותיו לעתידו.

עו"ד לימור מסר: "תחושת האחריות כלפי לקוח שפנה אליי לצורך ייצוג משפטי בהליך גירושין והפקיד בידי את האינטרסים החיוניים ביותר שלו היא "כוכב הצפון" שמנחה אותי לכל אורכו של ההליך המשפטי. הניסיון שרכשתי במהלך השנים הרבות שאני עוסקת בייצוג בהליכי גירושין מאפשרים לי לנווט את הלקוח לאורך ההליך עד לסיומו בתוצאה משפטית מיטבית, שתאפשר לו לשים את הליך הגירושין מאחוריו, ולצאת לדרך חדשה"
פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: בית.אין במאמר זה ובאתר רוצה להתגרש בכלל משום המלצה, דעה משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; יחד עם זאת, התוכן באתר רוצה להתגרש לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש להבין שמידע משפטי מטבעו מתיישן. מבקר שבוחר להסתמך על האמור באתר רוצה להתגרש עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!
2 h
פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: בית.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2, תל אביב טלפון: 077-9974772
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 077-9974772

מידע חשוב נוסף